Usługi projektowe

Home / Usługi projektowe

Projekty wnętrz

wnetrza
Jak za pomocą prostych środków całkowicie zmienić styl pomieszczenia? Co zrobić, aby dane pomieszczenie nabrało charakteru i wyrazu?
Nie ma gotowej recepty na urządzenie idealnego wnętrza. To niezwykle indywidualna rzecz. Zależy od gustu, wieku, trybu życia i potrzeb domowników.

Przy projektowaniu wnętrz również należy uwzględnić takie czynniki, jak: przestrzeń, światło, kolory, wzory i faktury, oraz funkcje danego pomieszczenia. Od ich harmonijnego i racjonalnego połączenia zależy nie tylko estetyka wnętrza, ale i samopoczucie użytkowników.

Służymy pomocą przy planowaniu Państwa wnętrz.

Pierwszym krokiem we współpracy z projektantem jest omówienie planowanej aranżacji przestrzeni, poznanie preferencji i oczekiwań Klienta. Kolorów, materiałów i funkcji. Drugi krok to opracowanie wizualizacji 3d według ustalonych wcześniej z Klientem wytycznych oraz przeznaczonego budżetu inwestycji. Po zaprezentowaniu i naniesieniu ewentualnych poprawek i ostatecznym zatwierdzeniu projektu przez Klienta, przystępujemy do jego realizacji.

Projekty mebli
projektowanie mebliRóżne wymiary pomieszczeń w mieszkaniu nie zawsze mają odzwierciedlenie w proponowanych gotowych rozwiązaniach ze standardowej oferty sklepów, dlatego stworzenie mebli na zamówienie pozwala na funkcjonalne wykorzystanie trudnej do zagospodarowania przestrzeni, jednocześnie zyskując dodatkowe miejsce na przechowywanie.
Co za tym idzie?

Masz wpływ na wybór materiału, z którego jest wykonany mebel, na jego kolor i dodatkowe wyposażenie. Meble na wymiar to nie tylko kuchnie, to także garderoby, meble w przedpokoju, w sypialni, pokoju dziecka, łazience, a także pubach, recepcjach i biurach.

Aby wykonać swoje wymarzone meble musisz odwiedzić zarówno stolarza, salon meblowy, jak i pracownię projektową, my mamy to wszystko w jednym miejscu! Ekspozycja z próbkami materiałów oraz fachowa pomoc projektanta znacznie skróci proces podejmowania decyzji.